Over knee boots

Hi everyone!

Who is ready for some novelties? Finally we managed to recreate my fav duo - me and Lenka! She knows exactly what I want when it comes to taking pictures. So, what I prepare for you today is my outfit. I would say simple one, but with a strong element. I bought these over knee boots while I was in Malta. I had many second  thoughts, because I prefer suede version, but in the end I have decided to buy them. Do you know what's funny? I've never been a real fan of roll-neck sweater. I just thought it doesn't match me. But as they say - woman is flighty. I think I just couldn't find a perfect one. Doesn't it look cute accompanied by falling leaves and puff of an autumn wind?


Kto jest gotowy na trochę nowości? W końcu udało nam się odtworzyć moje ulubione duo - ja i Lenka! Ona dobrze wie czego chcę jeśli chodzi o robienie zdjęć. Zatem, to co przygotowałam dzisiaj dla Was jest mój outfit. Rzekłabym prosty, ale z mocnym elementem. Kupiłam te kozaki podczas pobytu na Malcie. Miałam wiele wątpliwości, ponieważ preferuję zamszową wersję, ale finalnie zdecydowałam się je kupić. Wiecie co jest zabawne? Nigdy nie byłam wielką fanką golfów. Myślałam, że po prostu mi nie pasują. Ale jak to mówią - kobieta zmienną jest. Myślę, że po prostu nie mogłam znaleźć odpowiedniego. Nie wygląda on słodko w towarzystwie spadających liści i powiewu jesiennego  wiatru?Boots - ZARA
Roll-neck sweater - H&M
Skirt - ZARA
Earrings - Pilgram
Bag - Louis Vuitton


2 komentarze

  1. Piekne zdjecia i super outfit. Dalabym tylko jedna rade, wstawiaj mniejsze zdjecia, bo ogladajac je na laptopie, nie mozna zobaczyc ich w calosci, przyjemnije by sie ogladalo, gdyby mozna bylo zobaczyc cale zdjecie :)

    OdpowiedzUsuń