Spodnie culotte

Ostatnio stałam się zwolenniczką panujących trendów, ponieważ wszystko wpasowuje się w moje gusta. Dlatego też w mojej dzisiejszej stylizacji możecie wyłapać kilka typowych w tym sezonie rzeczy. 

Spodnie typu culotte, to zdecydowanie jeden z moich ulubionych krojów. Przekonałam się do niego dość niedawno - i bardzo się z tego cieszę. Culotte to rodzaj szerszych spodni o nieco krótszej długości. W moich oczach jest to uniwersalny typ spodni, ponieważ nadają się do codziennych jak i wieczorowych stylizacji, pasując jednocześnie do adidasów czy eleganckich butów.
Żółty kolor wojuje wsród tegorocznych stylizacji. Szczególnie odcień zwany "primrose yellow". Uwielbiam ten kolor, bo potrafi urozmaicić każdy rodzaj stylizacji. Niegdyś uważany za kicz lub zbyt odważny kolor - ja bardzo chętnie kolekcjonuję go w mojej szafie w postaci okularów czy ramonesek. 
Koszulka z nadrukiem, dość typowa rzecz, choć mam wrażenie, że ostatnio znacznie bardziej popularna. Szczególnie jeśli chodzi o t-shirty z nadrukiem rockowych zespołów czy motywów.
Pants - Zara
T-shirt - Zara
Shoes - Adidas
Bag - Gucci
Sunglasses - Tiger


2 komentarze

  1. Wyglądają świetnie :) Pasują do Ciebie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wyglądasz!
    Uwielbiam taki klimat zdjęć :)

    OdpowiedzUsuń