Times square

Cześć. Przepraszam ponownie za dość długą nieobecność. Wyjazd do Nowego Jorku był tak intensywny, że wychodząc z samego rana, wracaliśmy bardzo późno wieczorem. Nie miałam na to niestety zbytnio czasu. Następnym razem się poprawię, obiecuję! Poza tym niestety nadszedł już czas egzaminów i projektów, który pochłania wiele czasu i - energii.

Dzisiaj przygotowałam dla Was sesję z Nowego Jorku, z Times Square. Naprawdę się cieszę, że mogłam spełnić swoje marzenie i pojechać do miejsca, które dotychczas znałam jedynie z wielkich ekranów. Jakie są moje wrażenia? Na początku nie mogłam uwierzyć, że tam jestem. Potem byłam oczarowana i zachwycona wielkością tego miasta, architekturą, miejscami, zabytkami, parkami i knajpami. Po jakimś już czasie trochę zaczął mi przeszkadzać (albo może bardziej to dostrzegłam) panujący tam bałagan i brzydki zapach. Jednak ogólnie rzecz biorąc - miasto na wielki plus. Idealnie wpasowany w moją estetykę, upodobania i zainteresowania. Nie martwcie się, mam zamiar przygotować na to osobny i nieco obszerniejszy post, w którym pokażę Wam zdjęcia z NYC i nieco poopisuję :).

Byłam zawiedziona pogoda, bo spodziewałam się nieco wyższych temperatur, tak więc moja "garderoba" nie do końca była na to przygotowana.

Niegdyś noszone spodnie z szerokimi nogawkami powróciły do łask! A ja jestem oczarowana przeróżnymi projektami, jakie można znaleźć na sklepowych półkach. Kiedy zobaczyłam te perełki po bokach, od razu powiedziałam, że muszę je mieć. Enjoy!Pants - ZARA
Shoes - Adidas Stan Smith
Shirt - ZARA
Leather Jacket - Massimo Dutti
Scarf - ZARA
Necklace - AS Jewellery 


Brak komentarzy